Boxy na hračky (3ks) - Les

1 199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám sadu 3 rozkošných boxů na hračky Green Forest, které jsou nejen praktickým, ale i estetickým řešením pro ukládání hraček. Tyto látkové boxy jsou navrženy tak, aby perfektně pasovaly do úložných systémů typu Kallax, což je činí ideální volbou pro organizovaný a stylový dětský pokoj nebo hernu.

Každý box o rozměrech 29 x 29 x 29 cm nabízí dostatek prostoru pro uložení hraček, knih a dalších dětských pokladů. Sada zahrnuje jeden box s motivem jelena, jeden s medvědem a jeden potištěný box, každý vybavený uchycením na přední straně pro snadné přenášení.

Boxy s lesními motivy nejenže přidávají hravý prvek do interiéru, ale také inspirují děti k vyprávění zábavných příběhů. Jejich design a velikost jsou ideální pro umístění jak na podlahu, tak do úložných prostorů jako je Kallax, poskytující tak flexibilní a efektivní řešení pro udržení pořádku.

Boxy jsou vyrobené z kvalitní polybavlny. S touto sadou 3 boxů na hračky Green Forest získáte praktické a zároveň půvabné úložné řešení, které oživí každý dětský pokoj s dotekem přírody a fantazie.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz