O nás

Příběh Joiky se začal psát už v roce 2018, kdy nám osud nachystal nelehkou zkoušku. Díky ní jsme si uvědomili, že návrat do klasického zaměstnání pro mě jako pro mámu nebude možný. Věděli jsme, že budu potřebovat práci z domova a začali přemýšlet nad podnikatelským záměrem, který by mi to umožnil. Nápady přicházely a zase odcházely. Některé z nich neměly potenciál, u jiných se objevily zádrhely v různých podobách. 

Ve chvíli, kdy jsme se pustili do zařizování dětských pokojíčků, jsme zaseli semínko Joiky. Záleželo nám na přání našich dětí, ale zároveň jsme potřebovali sladit vzhled obou pokojů s interiérem domu. Byl to ale oříšek. Většinu vybavení jsme objednávali v zahraničí nebo jsme poptávali řemeslníky, kteří by nám udělali zakázku na míru. I když je na trhu nespočet firem, které v oblasti vybavení dětských interiérů působí, stále je zde potenciál ke zlepšení v mnoha směrech. Rádi bychom tento potenciál využili a vstupujeme na trh s cílem uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. 

Zákazníci, kteří navštíví náš eshop mohou nakoupit většinu produktů laděných do konkrétních stylů. V současné době máme na výběr ze 6 kolekcí, o kterých víme, že jsou u dětí oblíbené. Veškeré produkty vybíráme pečlivě v souvislosti s dnešními trendy, s požadavky na kvalitu, aby lahodily nejen oku, ale vzájemně tvořily ucelený celek.

Naší vizí je přicházet s novými nápady, mít vlastní řadu originálních produktů, které nás odliší od konkurence a jasně definují kdo jsme a proč nakupovat právě u nás. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz