Dřevěné jméno na zeď

399 Kč
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte osobitý a teplý prostor pro vaše děti s našimi personalizovanými dřevěnými nápisy, na kterých může být jméno vašeho dítěte nebo jakýkoliv výběr slov, která evokují pocit domova a pohody. Tyto nápisy jsou vyrobeny z 4 mm kvalitní bukové překližky a představují stylový a zároveň vzdělávací prvek do dětského pokoje.

Detaily Produktu:

  • Vysoká Kvalita: Každý nápis je pečlivě vytvořen z bukové překližky, což zaručuje jeho trvanlivost a estetický vzhled.
  • Flexibilní Umístění: Nápis můžete umístit, kamkoliv si přejete - na zeď, dveře, pověsit nebo prostě položit na poličku. Tato volnost umožňuje nápis využít opravdu kreativně. Nápis můžete nalepit pomocí oboustranné lepící pásky ( není součástí )
  • Učební Aspekt: Pro malé děti, které se učí poznávat písmena a slova, je tento nápis nejen dekorací, ale i edukativní pomůckou.
  • Ruční Dokončení: Laserové řezání zajišťuje precizní a čisté linie s charakteristickými opálenými hranami, zatímco ruční dočištění a obroušení zajišťují hladký a bezpečný povrch.

Velikost:

  • Šířka nápisu je 40 cm, což činí z tohoto nápisu výrazný, ale ne příliš dominantní prvek v pokoji.

Personalizace:

  • Každý kousek je unikátní, protože je na přání zhotoven s konkrétním jménem nebo slovem, což dělá z nápisu nejen originální výzdobu, ale i osobní dárek pro vaše dítě.

Naše dřevěné nápisy "Jméno na míru" jsou perfektním způsobem, jak přidat do dětského pokoje osobní dotek. Jsou to nejen krásné dekorace, ale také zrcadlo individuality a osobnosti vašeho dítěte. Dejte svým dětem něco, co je každý den přivítá jménem, a zároveň jim pomůže rozvíjet jejich schopnost čtení a psaní.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz