Piklerové trojúhelník Quad se skluzavkou

5 499 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojúhelník Quad je vyroben z kvalitního bukového dřeva. Stupínky jsou také bukové - o průměru 28 mm, což mu dodává dostatečnou pevnost. Má zaoblené všechny hrany a je příjemný na dotek. Ramena lze polohovat přes kloub na jednom rameni, který v různých polohách zapadne do dírek ve druhém rameni. K dotažení a také k úplnému rozložení trojúhelníku se používá malý jednoduchý klíč, který je součástí balení. Součástí trojúhelníku Quad je dřevěná deska v délce 90cm. Jedna strana desky je hladká a slouží ke klouzání, druhá strana má stupínky a slouží k lezení. 
Tento trojúhelník má několik možností polohování, díky tomu můžete  vzhled prolézačky měnit každý den. Možnosti polohování naleznete v galerii produktu.

Povrchová úprava je vícevrstvý transparentní a barevný lak na bázi vody s certifikátem EN 71 – 3 pro bezpečnost hraček a dětského nábytku. Je odolný proti vodě a je omyvatelný.

Trojúhelník Quad je bezpečná dřevěná prolézačka pro miminka, batolata a malé děti. Je v souladu s principy Montessori pedagogiky, jejíž hlavní myšlenkou je nechat děti rozvíjet se přirozenou cestou skrze svobodu pohybu a objevování. Piklerové trojúhelník rozvíjí hrubou motoriku dítěte, fyzickou sílu, jistotu v sebe samého své schopnosti. Dítě si tříbí myšlení a soustředění se. Trénuje rovnováhu a koordinaci pohybů. Učí se překonávat překážky – samostatně a vlastním tempem. Je vhodný pro děti od 6 měsíců. Ti nejmenší, kteří ještě neumí chodit, ho použijí jako pomůcku na vytažení se ze země a k trojúhelníku se pouze postaví. Lézt začnou postupně, když se na to budou cítit připraveni. Je perfektní pro fyzický pohyb v interiéru, ale za pěkného počasí jej můžete využít i v exteriéru. Piklerové trojúhelník je lidově označován za Piklerův trojúhelník 

Rozměry viz galerie.

Barevné provedení:
Dostupný ve variaci hnědých laků (viz. první fotografie).

Přírodní provedení, variace modré a růžové na dotaz.

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz