Dětské povlečení Unicorn

1 399 Kč
Doručíme do 10 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přeneste vaše děti do kouzelné země jednorožců s naším Dětským povlečením Unicorn. Toto nádherné povlečení, zdobené motivy květin, duhou a samozřejmě jednorožci, zaručuje, že usínání se pro vaše děti stane začarovaným zážitkem. Vytvořené pro malé milovníky pohádek, toto povlečení přináší nejen pohodlí, ale i nádech fantazie do každého dětského pokoje. Povlečení ocení hlavně holky, milovnice jednorožců.

Vlastnosti:

  • Povlak na peřinu: Na přední a zadní straně naleznete krásné potisky s květinami, jednorožci a duhou. Otevírání je obálkového typu pro snadnou manipulaci.
  • Povlak na polštář: Přední strana je zdobená potiskem obličeje jednorožce s 3D ušima, zlatým rohem a mašlí, zatímco zadní strana je jednobarevná.
  • Rozměry: Povlak na peřinu má rozměr 140 x 200 cm a povlak na polštář 50 x 75 cm.
  • Materiál: Vysoce kvalitní hustě tkaná čistá bavlna s hustotou 57 vláken/cm², poskytující mimořádné pohodlí a trvanlivost.
  • Údržba: Lze prát v pračce na 60°C, vynikající stálobarevnost i po opakovaném praní.

Dětské povlečení Unicorn je perfektní volbou pro každého malého milovníka pohádek a magických bytostí. Díky kvalitním materiálům a okouzlujícím designem tento produkt nejen podporuje klidný spánek, ale také rozvíjí dětskou fantazii a přináší radost do každého usínání.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz