Balanční chodníky Adventure

1 999 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

S těmito 7 ks oboustranně zapojitelnými balančními chodníky se vytvářejí jednotlivé trasy a balanční cesty přizpůsobené různým úrovním obtížnosti, které podporují smysl pro rovnováhu. Díky obzvláště jednoduchému otočnému zásuvnému systému, který funguje bez nářadí, mohou děti popustit uzdu své kreativitě.  Díky jednoduchému designu a jednoduchému tvaru v kombinaci s moderními barvami a množstvím přírodního dřeva se kladiny dokonale přizpůsobí každému obývacímu i dětskému pokoji. Obtížnost cesty lze přizpůsobit schopnostem a věku dětí. Balanční úsek "roste s dětmi".  Pohybové hračky jsou absolutní trend a neměly by chybět v žádné řadě motorických a pohybových hraček. Vhodné také i pro terapeutické účely.

 Balanční chodníky lze velmi dobře kombinovat s Balančními kameny Adventure (LE12242) a lze je ideálně doplnit dalšími produkty z řady "Adventure". 

 Hlavní vlastnosti:

  • balanční hra pomáhá s rozvojem rovnováhy a koordinace
  • děti podpoří v důvěře ve vlastní schopnosti
  • jednoduchý design
  • vhodné i pro terapeutické účely
 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz