Dětský regál na hračky

13 490 Kč
Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Zvolte variantu
Barva domečků
Barva police
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte další unikátní kousek nábytku v designu domečků. Tentokrát v podobě dětského regálu. Jedná se o multifunkční kousek, který využijete několika způsoby. Může být použit jako dětský paraván (např. pro hru na divadlo), jako regál na hračky, knihovna , domeček pro panenky, ale dokonce i jako psací stůl. Skládá se ze zástěny, která má 4 části, polic a vertikálních přihrádek oddělujících výklenky. 

Regál můžete sestavit a rozložit bez použití nářadí nebo jiného příslušenství. Jednotlivé prvky jsou osazeny do vyříznutých děr v křídlech zástěny. Po odstranění vertikálních přihrádek budete mít jednoduše polici. Pokud odstraníte další tři police, získáte psací stůl. Rozložením všech doplňkových prvků máte rázem kouzelnou zástěnu či dekoraci k ozdobení stěny - vypadá krásně pokud ji ještě osvětlíte. 

Jednotlivé zástěny jsou vyrobeny z překližky z tvrdého dřeva o tloušťce 15 mm, police mají tloušťku 12 mm a vertikální přihrádky pro domeček pro panenky jsou vyrobeny z překližky o tloušťce 10 mm. 


Rozměry:  šířka 86, hloubka 44, výška 120 cm
Vzdálenost mezi policemi:  22, 22, 41 cm

Dodací lhůta do 6 týdnů.

Výrobek je určen pro vlastní montáž.

Výrobek je možno personalizovat (v ceně produktu - jméno vašeho dítěte prosím napište do poznámky v posledním kroku objednávky).

 

Vyrobeno z certifikovaného dřeva.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz