Dřevěný traktor

889 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sytě červený traktor s přívěsem pro mladé farmáře a farmářky. Klasická hračka děti inspiruje ke každodenní představivé hře. Je vyrobena z odolného dřeva, vydrží vám tak opravdu dlouho. Velikost tak akorát pro dětské ruce. Malováno netoxickými barvami na bázi vody.

Hračky s účelem

Všechny hračky firmy Le Toy Van jsou vyrobeny s cílem – aby dlouho vydržely. Designovány s láskou zkušenými řemeslníky za použití etických praktik a udržitelných materiálů, které jsou laskavější k naší planetě.

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobeno eticky z udržitelného FSC dřeva
  • testováno dle nejpřísnějších standardů
  • malováno netoxickými barvami na bázi vody
  • inspiruje k představivé hře
  • rozvíjí kognitivní dovednosti

Kolekce farmy & zvířátka: Tato interaktivní a dřevěná kolekce podporuje děti v zapojení představivosti, ať si vytvoří svou vlastní farmu! Každý produkt je krásně ilustrován, vytváří tak realistický zážitek.

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Rozměry: 33x13x10 cm
Věk: 2+
Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů
Ručně domalováno ekologickými barvami

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz