Zatloukačka a Xylofon Krokodýl

639 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xylofon a zatloukací hračka 2v1 jsou dvě samostatné, ale propojené hračky, které nabízejí dětem možnost objevovat hudbu a současně rozvíjet motorické dovednosti. Tento roztomilý krokodýl vyrobený z odolného dřeva s integrovaným xylofonem je dvakrát zábavnější. Tři dřevěné koule lze prorazit otvory v horní části pomocí kladiva a vytvářet vzrušující zvuky na xylofonu, když se koule kutálí dolů. Xylofon s barevně odlišenými klávesy lze vyjmout a hrát samostatně.

Tato zatloukací lavice a xylofon nabízí ideální úvod do světa zvuků. Při muzicírování trénuje xylofon nejen akustické vnímání, ale i smysl pro rytmus a takt a prvotní porozumění tónům. Zatloukačka trénuje motoriku a hravou formou učí princip příčiny a následku. 

Hlavní vlastnosti:

  • roztomilá klepací hra ve tvaru krokodýla s integrovaným xylofonem
  • kreativní a multifunkční hračka
  • xylofon je odnímatelný a lze jej hrát samostatně
  • trénuje motoriku a koordinaci ruka-oko
  • trénuje smysl pro rytmus a takt a podporuje počáteční porozumění zvukům
  • ideální pro doplnění s dalšími motorickými hračkami z řady „Safari“
 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz