Židle Domeček

3 490 Kč
Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Zvolte variantu
Vnější barva židle
Vnitřní barva židle
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská dřevěná židle ve stylu domečku není jen kus nábytku k sezení. Vaše dítko ji může využít jako mini hřiště pro autíčka, ale i panenky. Jde o židli s opěradlem a vyřezávanými okny, které jí dávají i funkci skluzavky nebo dvoupatrové garáže. 

Multifunkční využití rozvíjí dětskou vnímavost a představivost. Židle je složena z dřevěného sedáku, opěráku a bočnic pro podepření paží. Bočnice představují kompletní fasádu  domu s komínem. Židli skvěle doplňuje dětský psací stolek ve stejném designu, který má rovněž několik možností využití.

Pokud přidáte  do jednoho ze dvou symetricky řezaných otvorů skluzavku, vytvoříte tak vícepatrovou garáž nebo vysokou skluzavku. Obloukové dekorace jsou ručně opracované. 
Boky židle jsou vyrobeny z překližky z tvrdého dřeva o tloušťce 12 mm, sedák a opěrák mají tloušťku 10 mm. Dřevěná židlička je  k dispozici v pastelových odstínech a přírodním dřevě. Každá jednotka je dodávána se skluzavkou vyrobenou z překližky z tvrdého dřeva o tloušťce 15 mm.

Objednaný nábytek je již smontovaný a připravený k použití.

Výška židle: 54,5 cm
Výška sedáku: 29 cm
Rozměry sedáku: šířka: 29 cm, hloubka: 32,5 cm
Dodací lhůta do 6 týdnů

 

Vyrobeno z certifikovaného dřeva.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz