Regál na kostky s otočnou základnou

12 090 Kč 11 490 Kč 12 090 Kč 12 090 Kč 12 090 Kč od 11 490 Kč
Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský regál s otočnou základnou tentokrát v podobě s nádobami, které poslouží především k ukládání kostek Lego®, drobných hraček a školních či výtvarných potřeb . Na základnu je umístěný otočný systém, který umožňuje otáčení nábytku a díky tomu snadný přístup do všech jeho stran i zákoutí. A že jich je opravdu dost!
Regál má stolní desku a 3 hluboké police v různých výškách. Na nich skvěle vyniknou hotové sestavy z kostek. Skvěle do nich pasují také stavební podložky od Lega®. 
Na dvou protilehlých stranách jsou dřevěné obruče, které slouží jako podpěry pro plastové nádoby. Ty můžete libovolně odebírat, přesouvat, měnit jejich počet nebo uspořádání. Jsou ploché, široké a mělké. Malé ručičky tak  snadno najdou potřebnou hračku, učební pomůcku nebo kostičky.
Při  třídění a úklidu hraček i kostek může dítě experimentovat -  podle barev, oddělením kulatých od obdélníkových, velkých od malých. Spokojenost ze splněného úkolu bude obrovská. 
A máme pro vás ještě jedno překvapení. Krom úložných nádob a polic v sobě tento jedinečný stojan ukrývá i přihrádku na návody z kostek. Každý milovník stavění přece ví, že bez nich by se to neobešlo. 

Dřevěný otočný regál  obohatí uspořádání každého dětského pokoje a zpestří hernu i dětský koutek. Skvěle jej doplní i zbývající nábytek z této kolekce. 

Nábytek je vyroben z borovicové překližky třídy AA o tloušťce 15 mm. Dřevěné obruče jsou vždy v barvě přírodního dřeva.

Výrobek je určen pro vlastní montáž.
Sada obsahuje 10 velkých nádob a 4 malé nádoby.

Rozměry:
Celková výška H - 102 cm
Celková šířka (s lemy) - 70 cm
Šířka bez bočních lemů - 35 cm
Výška mezi policemi shora: 20 cm; 28 cm; 31,5 cm
Šířka polic uvnitř: 32 cm
Průměr základny: 50 cm

Dodací lhůta : do 6 týdnů.

Vyrobeno z certifikovaného dřeva.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz