Regál na kostky s otočnou základnou

Novinka
12 090 Kč 11 490 Kč 12 090 Kč 12 090 Kč 12 090 Kč od 11 490 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský regál s otočnou základnou tentokrát v podobě s nádobami, které poslouží především k ukládání kostek Lego®, drobných hraček a školních či výtvarných potřeb . Na základnu je umístěný otočný systém, který umožňuje otáčení nábytku a díky tomu snadný přístup do všech jeho stran i zákoutí. A že jich je opravdu dost!
Regál má stolní desku a 3 hluboké police v různých výškách. Na nich skvěle vyniknou hotové sestavy z kostek. Skvěle do nich pasují také stavební podložky od Lega®. 
Na dvou protilehlých stranách jsou dřevěné obruče, které slouží jako podpěry pro plastové nádoby. Ty můžete libovolně odebírat, přesouvat, měnit jejich počet nebo uspořádání. Jsou ploché, široké a mělké. Malé ručičky tak  snadno najdou potřebnou hračku, učební pomůcku nebo kostičky.
Při  třídění a úklidu hraček i kostek může dítě experimentovat -  podle barev, oddělením kulatých od obdélníkových, velkých od malých. Spokojenost ze splněného úkolu bude obrovská. 
A máme pro vás ještě jedno překvapení. Krom úložných nádob a polic v sobě tento jedinečný stojan ukrývá i přihrádku na návody z kostek. Každý milovník stavění přece ví, že bez nich by se to neobešlo. 

Dřevěný otočný regál  obohatí uspořádání každého dětského pokoje a zpestří hernu i dětský koutek. Skvěle jej doplní i zbývající nábytek z této kolekce. 

Nábytek je vyroben z borovicové překližky třídy AA o tloušťce 15 mm. Dřevěné obruče jsou vždy v barvě přírodního dřeva.

Výrobek je určen pro vlastní montáž.
Sada obsahuje 10 velkých nádob a 4 malé nádoby.

Rozměry:
Celková výška H - 102 cm
Celková šířka (s lemy) - 70 cm
Šířka bez bočních lemů - 35 cm
Výška mezi policemi shora: 20 cm; 28 cm; 31,5 cm
Šířka polic uvnitř: 32 cm
Průměr základny: 50 cm

Dodací lhůta : 1 - 2 týdny.

Vyrobeno z certifikovaného dřeva.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz