Dětský stolek na kostky

13 990 Kč
Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Doručíme do 6 týdnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní dětský psací stůl, který bude doslova královstvím k uložení drobných hraček, puzzle , školních potřeb, ale především poslouží jako skvělá základna pro stavění z kostek Lega® . Dítě si veškeré kostky i jiné poklady může uložit  do nádob umístěných po obou stranách psacího stolu. Důležité komponenty lze uložit do výsuvné zásuvky plné přihrádek! Uspořádání a počet nádob lze libovolně měnit a kombinovat. Všechny přihrádky jsou vyjímatelné. Každou nádobu lze snadno vytáhnout, přesunout a umístit na jiné místo. Díky plochému tvaru a široké základně má dítě přehled o obsahu a může snadno sáhnout po vybraném předmětu nebo kostkách. 
Naučte své dítě pořádku s tímto jedinečným kouskem nábytku!

Při  třídění a úklidu hraček i kostek může dítě experimentovat -  podle barev, oddělením kulatých od obdélníkových, velkých od malých. Spokojenost ze splněného úkolu bude obrovská. Milovníci kostiček nebudou chtít od stolu odejít.

Velká, prostorná deska je středem dřevěného stolu. Poskytuje plnou svobodu pohybu. Dítě má dost prostoru k malování, k experimentovaní i ke stavění. Desku stolu lze namontovat v různých výškách, díky čemuž celý psací stůl roste s dítětem a přizpůsobuje se jeho potřebám! Dětský psací stůl můžete umístit do tří výškových úrovní. Jedná se o stůl, který vám bude sloužit roky.

K psacímu stolu nabízíme i další doplňkový nábytek z kolekce, jako je otočná police a skříňka s policemi na hotové sady Lego®. Ke stolu máme v nabídce i židličku. 

Výrobek je určen pro vlastní montáž.

Nábytek je vyroben z borovicové překližky třídy AA o tloušťce 15 mm. Dřevěné obruče jsou vždy v barvě přírodního dřeva.

Sada obsahuje 15 velkých nádob a 8 malých nádob.

Rozměry:
Celková výška - 95 cm

Celková šířka (s obroučkami) - 113 cm
Šířka (bez obrouček) - 80 cm
Celková hloubka - 58 cm
3 horní výšky: 46 cm; 53 cm; 59 cm
Rozměry desky stolu: 75 x 55 cm

Dodací lhůta : do 6 týdnů.

Vyrobeno z certifikovaného dřeva.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz