Hudební sada

1 599 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám Small Foot Pastelovou hudební sadu 3 ks – symfonii barvy, zvuku a německé kvality pro vaše nejmenší. Když se pastelové odstíny snoubí s melodií, magie začíná. Máte doma malého Mozarta nebo budoucího rockového bubeníka? Tato sada, složená z kytary, xylofonu a bubnu, je navržena tak, aby rozvíjela hudební talent vašich dětí a přivedla je k lásce k hudbě. Každý nástroj je mistrovským dílem, které se stane nejen zdrojem radosti, ale i stylovým doplňkem dětského pokoje. A co víc? Jsou zde i noty, aby první hudební krůčky vašich dětí byly co nejjednodušší.

Představte si, jak vaše dítě objevuje svět zvuků a rytmů, jak jeho oči září při prvních úspěšných akordech na kytaru nebo při zábavném rytmu na bubínek. Small Foot Pastelová hudební sada je nejen o zábavě, ale i o rozvoji koordinace, smyslu pro čas a kreativity. To vše v bezpečném a kvalitním balení, s láskou vyrobeném v Německu. Je čas přidat hudební výchovu do hry – a s touto sadou to bude hračka. Staňte se průvodcem hudebního putování vašeho dítěte. Sledujte, jak se váš obývací pokoj promění v koncertní sál plný smíchu a hudby.

 Hlavní vlastnosti:

  • jemné pastelové barvy
  • kytara, xylofon s dvojící paliček, bubínek s dvojicí vlastních paliček a notami
  • podporuje rannou hudební výchovu
  • trénuje smysl pro čas a rytmus
  • vizuálně atraktivní design
  • vhodné od 3 let
 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz