Noemova archa Safari

Detailní popis produktu

Vydejte se na velké dobrodružství Noemovy archy. Robustní dřevěná loď s madlem pro snadné přenášení a odnímatelným víkem. Tato loď v podobě Noemovy archy je fascinující herní svět, který dětem přináší pestrou a dlouhotrvající zábavu. Hra má 15 dřevěných figurek, které jsou snadno uchopitelné pro dětské ruce. Obsahuje 6 párů zvířátek, 2 lidské figurky a žebřík. Všechny figurky zvířat perfektně zapadají do otvorech v lodi a pomáhají tak trénovat motorické dovednosti. Díky odnímatelnému víku s rukojetí lze loď snadno otevřít a figurky zase vyjmout.

 Precizně propracovaný design, krásné ilustrace je v dětském pokoji opravdový poutač. Hra podporuje rozvoj motorických dovedností, rozpoznávání tvarů a zároveň podporuje dětskou představivost a povzbuzuje děti, aby znovu a znovu vytvářely vlastní příběhy a dobrodružství. Noemova archa se skvěle hodí k ostatním hračkám a hrám z řady "Safari".

 Hlavní vlastnosti:

  • vkládací dílky jsou snadno uchopitelné pro dětské ruce
  • design s krásnými ilustracemi
  • podporuje rozvoj motoriky, koordinace ruka-oko a rozpoznávání tvarů
  • inspiruje dětskou fantazii a povzbuzuje je k vyprávění příběhů
  • ideální pro doplnění s dalšími motorickými hračkami z řady "Safari"
 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz