Skládací věž Farma

Detailní popis produktu

Užijte si senzorickou zábavu s touto sadou farmářských zvířátek! Sada se skládá z 9 dílků - tedy pejska, ovečky, krávy, prasátka se selátkem, kachny, slepičky a kohouta, kteří mají velikost tak akorát pro dětské ruce. Figurky lze na sebe stohovat a vytvářet tak vysoké "věže". Děti mohou při hraní získat nejen nové poznatky o obyvatelích žijících na farmě, ale zároveň si i procvičit zručnost a tolik důležitou jemnou motoriku. Díky skladnosti je hračka perfektní volbou i na cestách (dílky jsou uschovány v bavlněném pytlíku). Skládací věž Farma je vyrobena ze dřeva s certifikací FSC® (dřevo z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem) a ozdobena barvami na vodní bázi bezpečnými pro děti.

Hračky s účelem

Všechny hračky firmy Le Toy Van jsou vyrobeny s cílem – aby dlouho vydržely. Designovány s láskou zkušenými řemeslníky za použití etických praktik a udržitelných materiálů, které jsou laskavější k naší planetě.

Hlavní vlastnosti:

  • textilní pytlík, 9 figurek zvířat
  • zaoblené hrany
  • vyrobeno eticky z udržitelného dřeva
  • testováno dle nejpřísnějších standardů
  • malováno netoxickými barvami na bázi vody
  • inspiruje k představivé hře

 

Petilou kolekce: Kolekce pro nemluvňata a batolata od Le Toy Van obsahuje hlavně hmatové hračky, které mají nejmenším posloužit také jako učební prostředky. Kolekce je inspirována přírodou kolem nás a je navržena tak, aby rozvíjela smysly dětí pomocí rozdílných zvuků, textur, tvarů a hmotností. Děti tak od malička zapojí všechny své smysly. V kolekci najdete například skládačky, vkládačky, chodítka, …

Rozměry bavlněného pytlíku: 17x21 cm
Rozměry kohout: 4,5x4,2 cm
Věk: 18m+
Materiál: vysoce kvalitní dřevo s certifikací FSC®, látka
Ručně domalováno ekologickými barvami
Obsahuje: 9 dílů

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz