Skluzavka Wild Giraffe

5 199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skluzavka "žirafa" je bezpečná, multifunkční a ekologicky udržitelná. Tato vysoce kvalitní skluzavka pro děti je vyrobená ze dřeva. Se svým žirafím motivem nabízí krásný vzhled, vhodný pro moderní dětský pokoj nebo školku. Díky zaobleným hranám a bočním dílům, které slouží jako madla, nabízí optimální bezpečnost při skluzu. Pevné a stabilní nohy zaručují stabilitu. Dokonce i malé děti mohou vylézt po žebříkových schodech. Přistávací deska na konci skluzavky poskytuje jemný závěr každého skluzu.

 Když skluzavku nepoužíváte, lze ji snadno uložit vertikálně ke stěně. To šetří cenný prostor v místnosti a udržuje věci uklizené. Pro snadnou přepravu a skladování lze tuto vnitřní skluzavku rozdělit na 2 části uvolněním a odstraněním čtyř šroubů pomocí přiloženého imbusového klíče. Vhodná do vnitřních prostor, lze ji ale využít i jako skluzavku na venkovní zahradu v létě, kdy je vhodné a suché počasí. 

Hlavní vlastnosti:

  • multifunkční vlastnosti
  • žebříkové schůdky ideální pro malé děti
  • trénuje motoriku a rovnováhu
  • skvělý doplněk do dětského pokoje nebo školky
  • produkt lze využít k pohybové terapii
  • nosnost max. 50 kg
 

 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz