Tapeta na zeď Husy

990 Kč 1 090 Kč od 990 Kč
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Výška panelu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová dětská tapeta na zeď  na vliesovém podkladu s husami u rybníka.

Široký výběr různých vzorů a barev poskytuje spoustu možností uspořádání do dětského pokoje, obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně. Tapety na zeď jsou tištěny na kvalitní omyvatelný materiál s gramáží 350g/m2. Jedná se bezesporu nejen o estetický, ale také velmi praktický způsob dekorace interiéru. 

Šířka panelu:  60 cm

Výška panelu (na výběr):   270 cm / 300 cm

Rozměr prvků:

husa šířka 14-56 cm x výška 24-64 cm

Jak vypočítat počet potřebných kusů? Vydělte šířku cílové plochy (v cm) 60 cm a výsledek zaokrouhlete nahoru na celé číslo.

V objednávce (v poznámce pro prodejce), prosím, uveďte o jaká čísla panelů máte zájem (dle čísel na posledním obrázku).Děkujeme!

Návod na lepení tapety:

 

Každý panel má na každé straně rezervu 1 cm, tapeta se tedy nanáší metodou překrytí, pro lepší efekt doporučujeme metodu dvojitého řezání. Případné čerstvé nečistoty odstraníte otřením tapety vlhkým hadříkem a jemným saponátem. Materiál je odolný vůči plísním a hnilobě.

Vizualizace nemusí odrážet skutečné rozměry produktu, slouží pouze k náhledu - rozměry si prosím zkontrolujte. Barva produktů ve vizualizaci závisí na nastavení monitoru, proto se může mírně lišit od skutečnosti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz