Tapeta na zeď Podmořský svět

Novinka
990 Kč 1 090 Kč od 990 Kč
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Výška panelu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová dětská tapeta na zeď na vliesovém podkladu s  motivem podmořského světa.

Jak správně tušíte, cestování pod vodou je docela dobrodružství. Dekorativní tapety jsou naprostým hitem, zvláště pokud plánujete působivou proměnu interiéru.

 

Tapety na zeď jsou tištěny na kvalitní omyvatelný materiál s gramáží 350g/m2. Jedná se bezesporu nejen o estetický, ale také velmi praktický způsob dekorace interiéru. 

Šířka panelu:  60 cm

Výška panelu (na výběr): 270 cm / 300 cm

Rozměr prvků:

ponorky - šířka 70 - 88 cm x výška 59 - 79 cm

velryby - šířka 99 cm - 107 cm x výška 45 cm - 56 cm

Jak vypočítat počet potřebných kusů? Vydělte šířku cílové plochy (v cm) 60 cm a výsledek zaokrouhlete nahoru na celé číslo.

V objednávce (v poznámce pro prodejce), prosím, uveďte o jaká čísla panelů máte zájem (dle čísel na posledním obrázku).Děkujeme!

Návod na lepení tapety:

Každý panel má na každé straně rezervu 1 cm, tapeta se tedy nanáší metodou překrytí, pro lepší efekt doporučujeme metodu dvojitého řezání. Případné čerstvé nečistoty odstraníte otřením tapety vlhkým hadříkem a jemným saponátem. Materiál je odolný vůči plísním a hnilobě.

Vizualizace nemusí odrážet skutečné rozměry produktu, slouží pouze k náhledu - rozměry si prosím zkontrolujte. Barva produktů ve vizualizaci závisí na nastavení monitoru, proto se může mírně lišit od skutečnosti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz