Tapeta na zeď Safari

990 Kč 1 090 Kč od 990 Kč
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Výška panelu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová dětská tapeta na zeď na vliesovém podkladu s motivem Africké savany.

Nechte se vtáhnout do světa divokých zvířat! Tapeta Safari je vícerozměrné aranžmá zobrazující hrdiny kolekce safari v jejich přirozeném prostředí. Vzory byly namalovány akvarelem v tlumených odstínech.
Dekorativní tapety jsou naprostým hitem, zvláště pokud plánujete působivou proměnu interiéru. Tapety na zeď jsou tištěny na kvalitní omyvatelný materiál s gramáží 350g/m2. Jedná se bezesporu nejen o estetický, ale také velmi praktický způsob dekorace interiéru. 

Šířka panelu:  60 cm

Výška panelu (na výběr): 270 cm / 300 cm

Jak vypočítat počet potřebných kusů? Vydělte šířku cílové plochy (v cm) 60 cm a výsledek zaokrouhlete nahoru na celé číslo.

Vzor je rozdělen do sedmi panelů. 

V objednávce (v poznámce pro prodejce), prosím, uveďte o jaká čísla panelů máte zájem (dle čísel na posledním obrázku).Děkujeme!

Každý panel má na každé straně rezervu 1 cm, tapeta se tedy nanáší metodou překrytí, pro lepší efekt doporučujeme metodu dvojitého řezání. Případné čerstvé nečistoty odstraníte otřením tapety vlhkým hadříkem a jemným saponátem. Materiál je odolný vůči plísním a hnilobě.

Vizualizace nemusí odrážet skutečné rozměry produktu, slouží pouze k náhledu - rozměry si prosím zkontrolujte. Barva produktů ve vizualizaci závisí na nastavení monitoru, proto se může mírně lišit od skutečnosti. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz